Alpha jaunimui pristatymas 2023-10-01

sekmadienį, 17:30

Alpha jaunimui (18 - 25 m.) pristatymas
Nori prasmingai praleisti laiką?
Pokyčių savo gyvenime?
Išbandyti kažką naujo?
Rasti bendraminčių?

Jei tau 18 – 25 m.
Išbandyk Alpha kursą!
Alpha tai – 9 susitikimai, 9 įdomios diskusijos...
- Kodėl esu čia?
- Koks mano gyvenimo tikslas?
- O gal yra daugiau, nei visa tai?
- ...
Tai didieji gyvenimo klausimai. Bet retai randame laiko juos deramai apmąstyti. Tam ir skirta Alpha erdvė.
Išeities taškas yra krikščionybė, ką ji kalba šiandien, kokius ji turi atsakymus į svarbiausius mūsų gyvenimo klausimus.

Susitikimų metu:
- Bendraujame ir užkandžiaujame
- Klausome vakaro temos (video formatu (LT))
- Diskutuojame grupelėje

Susitikime Alpha pristatyme
Spalio 1 d., sekmadienį, 17:30 (trukmė ~1,5 val.)
Kavinė Trys kartai, S. Daukanto g. 28 (prie VDU didžiosios salės), @Trys kartai

Pristatymo metu
- Susipažinsi su mūsų komanda ir kitais dalyviais
- Išgirsi įvadinę temą
- Labai laukiami tavo klausimai, įžvalgos ar mintys, kuriomis laisvai galėsi pasidalinti

Ir žinoma tavęs lauks super jauki kavinukė Kauno centre bei gardūs užkandžiai!

Kursas nemokamas, dalyvių skaičius ribotas
Prašysime nedidelio tavo prisidėjimo prie gardžiųjų užkandžių –
2 Eur/asm.
Būtina registracija

Jei turi klausimų, susisiekime tel. 8 659 55770 (Domantė) arba

domanterazuleviciute@gmail.com


Dalyvavusių Alpha atsiliepimai
,,Net pakviesta draugės abejojau ar sutikti dalyvauti Alfa kurse, nes būdai, kaip aš mėgstu leisti laisvalaikį, buvo kitokie. Įveikusi pirmų kartų nejaukumą pastebėjau, kad žmonės, su kuriais susipažinau kurso susitikimuose, turi priimančią ir šiltą širdį. Gal todėl netrukus ėmiau laukti Alfa vakarų. Laikas greitai prabėgo, paskutinį vakarą buvo gaila išsiskirti su tais, su kuriais bendravau, diskutavau grupelėje... smagu, kad ne su visais, liko gerų draugų“
Valda

------------------------------

,,Buvau pavargusi, ne nuo veiklos, nuo įtampos, kilusios pačiai bandant išspręsti visus abejones keliančius klausimus. Įsitikinimo, kad viską privalau pati, viena. Privalau, bet nepajėgiu. Nuo įtampos namuose. Artimųjų sunkumų, paniurusių veidų, bejėgiškumo. Noro pateisinti kitų lūkesčius. Pagyrimų troškimo. Mintyse kuriamų vaizdinių, kokia norėčiau būti, bet nesu. Naršymas socialiniuose tinkluose prarydavo daug laiko. Padėdavo atsiriboti nuo savo pačios gyvenimo. Facebooke aptikau Alfa kursą. Tai atrodė puiki galimybė bent vieną vakarą per savaitę praleisti ne namuose, ne nusiminusių žmonių draugijoje. Bet tai, ką patyriau, pranoko šiuos paprastučius lūkesčius...
Ir jei abejojate ar dalyvauti, ateikite. Tebus tai jūsų pasitikėjimo šuolis. Ar bent žingsnelis. Kiekvieno situacija skirtinga. Ir laukia skirtingos dovanos.“
Domantė

------------------------------

,,Berods viskas prasidėjo nuo motociklo – didžiosios svajonės! Pagalvodavau, kaip kietai atrodyčiau, jei turėčiau motociklą. Net perbėgdavo šiurpuliukai per nugarą, kai pagalvodavau apie tai. Nusipirkau, keliskart griuvau ir tas važinėjimas greitai baigėsi. Svajonės persimetė į mokslus, universitetas tapo svajone numeris 1. Kai įstojau ir baigiau universitetą, tada atrodo dar kažko ėmė trūkti. Žinoma, automobilio! Mašina buvo įdarbinta ir taksavimui, nesgi reikėjo pinigų. O kur didesni pinigai? Nepriklausomybė nuo kitų? Savas verslas – va čia tai gyvenimo prasmė ir džiaugsmas. Užsidirbti tiek pinigų, kad galėčiau sau leisti daug daugiau. Atsirado verslas, o su juo ir daug rūpesčių, darbo nuo ryto iki vakaro, o neretai ir savaitgaliais... Ir vėl atrodo kažko trūko...
Dabar suprantu, kad visi tie dalykai negalėjo patenkinti mano viduje troškimo gyvenime ieškoti kažko daugiau.
Dalyvavimas Alfa baigėsi tuo, jog dabar pats organizuoju Alfa kursus :-)"
Arūnas

------------------------------

,,Gyvenimo iššūkiai, klaidos piniginiuose dalykuose, veikloje, santykiuose su kitais. Kodėl viskas vyksta būtent taip? Kame aš esu? Kokia prasmė to ką darau? Nesisekė rasti atsakymų. Į kažką įsikabini mokslus, pinigus, autoriteto siekimą ir eini toliau... kažkaip iki naujo suklupimo ir klausimo kodėl? Tame ieškojimų etape draugė pakvietė į Alfa kursą, tai buvo vienas iš tų gerų pasirinkimų, kurio nesigailiu iki šiol!
Po Alfa pradėjau matyti ir vertinti aplinką, žmones ir save kitaip. Atradau vidinę ramybę, džiaugsmą, o kur dar užsimezgusios gražios draugystės. Pasirodo viskas gali būti paprasčiau nei galvojau! Po to buvo dar daug „Alfų“, prie jų įgyvendinimo jau prisidėjau ir pati. Kviečiant į vieną „Alfa“ kursų, sutikau savo būsimą vyrą. Buvome vienoje „Alfa“ komandoje. „Alfa“ gali pateikti daug staigmenų, tikiu, kad ne tik man :-)
Asta

D.U.K
Ar Alpha skirta krikščionims?
Neturi būti krikščionis, kad galėtum ateiti į šį kursą. Šis kursas ir buvo sukurtas ieškančiam, abejojančiam ir net netikinčiam. Nelaikai savęs krikščionimi? Abejoji krikščioniškomis tiesomis? Tiesiog ieškai gyvenimo išminties? O gal ,,užkabino“ koks nors klausimas? Esi laukiamas su savo nuomone, įžvalgomis ir mintimis. Alpha yra vieta, kur Tu gali būti savimi. Gali išsakyti, ką galvoji ir viską tikrinti. Nebūna per sudėtingų ar per paprastų klausimų. Ateik koks esi!

Kur prasidėjo ir kur vyksta Alpha?
Alpha prasidėjo bute! Alpha gali vykti labai įvairiose vietose, tai tik padaro kursą dar atviresnį. Kursas vyksta visame pasaulyje. Alpha tapo labai populiarus dėl savo aktualaus turinio ir ypač paprasto formato. Pradėtas rengti Didžiojoje Britanijoje, Londone. Šiuo metu vyksta 169 šalyse, kasmet vyksta daugiau nei 55 500 kursų. O per karantiną dar plačiau pasklido online formatu.

Kaip aš diskutuosiu su žmonėmis kurių nepažįstu?
Iš pradžių gali pasirodyt keista, kai tenka aptarinėti gyvenimo klausimus su žmonėmis, kurių nepažįsti. Viena pora atvykusi į Alpha pirmą vakarą, pusvalandį tiesiog sėdėjo mašinoj ir stebėjo pro duris užeinančius žmones. Kai pamatė, kad dauguma jų atrodo normaliai, nusprendė irgi užeiti.
Nedrąsu ateiti pirmą kartą? Pasikviesk draugą/ę. Kartu bus drąsiau ir smagiau. Niekas nepradės klausinėti tavo pažiūrų ar klausti ,,gilių“ klausimų“. Veikiau išgirsi: Jei turėtum 24 valandas, per kurias galėtum nuveikti, ką panorėjęs, ką nuveiktum? arba kas teikia tau laimės? Klausimai ,,ledlaužiai“ gera pradžia susipažinimui ir nebūtina ką nors pasakyti, jei nesinori.
Alpha šauni ir tuo, kad čia su laiku užsimezga gražios draugystės.

Pastaba! Šio rudens Alpha skirta dar niekada nedalyvavusiems Alpha (pirmą kartą dalyvaujantiems)

Susitikime – Alpha !

REGISTRACIJA IR APMOKĖJIMAS
Spauskite mygtuką “Registracija į ALPHA pristatymą” ir, užpildę reikiamus duomenis, apmokėkite (2 Eur.) elektroninės bankininkystė pagalba.
Registracija patvirtinama įsigijus bilietą.

Kursą organizuoja: VšĮ Prasmingam gyvenimui

Susitikimų metu žiūrėsime video, susipažink kaip tai atrodys jau dabar!

Tavo dėmesiui įžanginis 2 min. Alpha video originalo kalba.

Alpha susitikimų metu teminiai video bus įgarsinti profesionaliai LT kalba :-)

Alpha jaunimui pristatymas 2023-10-01

sekmadienį, 17:30,

kavinė Trys kartai

Made on
Tilda